YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

51 Kişi Online

CanSu

İnsan bazen büyük hayallerini küçük insanlarla ziyan eder.

Sevda..!!

Yaptıkları ile küçülenler laflar ile büyüdüklerini zannetmesinler.

MeRaL

Kırılmış bir kalbin hesabı, bu dünyaya ağır gelir.

Son_DuRaK

Belki de insan her şeyi içine atmaktan boğuluyor zamanla

HuzuR

Bir kum tanesiyim ama çölün derdini taşıyorum.

YuDuM

Biri seni sevmiyorsa mutlaka kıskandığı bir özelliğin vardır.

PiRoM

Bir kum tanesiyim ama çölün derdini taşıyorum.

SeRaP

Dertsiz dua soğuktur. Dertliyken yapılan dua gönülden kopar.

KeSs

İyiyi ara, doğruyu ara, güzeli ara fakat kusuru arama.

HaLuK

Allah de ve sus! Başka hiç bir şey söylemeye değmez.

AraratLı

BİR SUÇ İŞLEMİŞ GİBİ BOYUN EYME YÜREĞİM BİZ SEVDAMİZIN HAKKINI VERDIK DEĞER BİLMEYENLER UTANSIN .. ? AYIKTINN

AraratLı

Bir süre sonra değiştiğimi iddia ettiler ama ben sadece kimin ne olduğunu görmeye başlamıştım.

AraratLı

Yaşamaya geç kaldığın hayat, asla bir hayat değildir. Sil her şeyi ve yeniden bir yol çiz kendine.

Baranpanel

BaranPanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

Kaptan.

Siteye Giriş Yaptı

DENİZ_55

Siteye Giriş Yaptı

sesli siteler

Sesli Sohbet

Yaygın mobil kullanımını mobil sohbet ile denediniz mi? Heran ve istediğiniz yerden bağlı kalın. Kullanım kolaylığı ve harika görselliği ile aklınızı başınızdan alacak.

Sesli Chat Siteleri

Türkiye’nin en sevilen chat siteleri arasında bulunan bay/bayan tüm ziyaretçilerine ücretsiz sohbet imkanı sunmaktadır. Her kesimden katılımcılarıyla günümüze süregelen serüveniyle rakiplerinden farklı alt yapısı ve hergün kendini geliştiren teknik ekibiyle sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli chat odası deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Sistem içerisinde bulunduğunuz her anın dolu dolu geçmesini gaye edinen ilkesiyle, “sohbet ettirir” sloganını kullanmaktadır.

Mobil Sohbet

Her gün bir adım öteye taşınan teknolojik devrimler beraberinde mobil chat sistemini getirmiştir. Her alanda mobil dünyaya taşınan sanal platformlar sohbet farkıyla sizlere bedava sunulmaktadır. iOS veya Android ayrımı olmadan tüm arama motorlarından mobil sohbetci araması yaparak sohbete dahil olabilirsiniz. Android tabanlı cihazlar için mobil uygulama indirerek chat sitesi uygulaması edinebilirsiniz. Kendinize sosyal bir uğraş ve hoşça vakit geçirmek için bir yer arıyorsunuz; o yer bu yer 🙂

 

Bayan Sesli Sohbet sitesi

Bayan Sesli sohbet sitesi imkanının fazla olduğu sohbet siteleri erkekler tarafından genellikle tercih ediliyor. Çünkü erkekler bayanlarla tanışmak; onlarla keyifli ve eğlenceli bir sohbet olanağı başlatmak istiyorlar. Ancak bu durumu reel hayatlarında yapamıyorlar. Ve aslında bunu yapamamalarının temelinde bazı nedenler de yer alıyor. Şöyle ki her erkek diğerleri kadar sosyal olamıyor. Sosyal olsa da girişken olup sohbet ya da arkadaşlık başlatamıyor. Buna bir de zaman sorunu eklenirse,insanların neden sohbet odalarını daha çok tercih ettiklerini kolaylıkla anlayabilirsiniz. İnternet ortamında kimse birbirinin yüzünü görmediği için tüm kalıplar ve kurallar yıkılabiliyor. Ve kolaylıkla sohbet ortamı başlatılıyor. Zaten sohbet sitelerine giriş yapan herkes belirli bir amacı güdüyor. Bayanlar erkeklerle; erkeklerde bayanlarla sohbet etmek istiyor. Dolayısı ile sohbet başlatmak için çok da fazla çabaya gerek kalmıyor. Ayrıca kadınlar da bu ortamda kimse kendilerini tanımadığı için sosyal ortamlara göre çok daha rahat olabiliyorlar. Dolayısı ile güzel arkadaşlıklar,dostluklar ya da aşklar bayan sohbet sitelerinde başlıyor. İnternet ortamında çok sayıda sohbet sitesi bulunuyor. Ancak bunların hepsinde bulunan kullanıcı sayısı birbiri ile aynı değil. Dolayısı ile kalabalık sitelerde daha fazla sayıda bayan bulunabilme şansı oluyor. Aynı durum erkekler için de söz konusu. Ve hal böyle olunca insanlar kendi kafa yapılarına uygun,daha kolay anlaşabilecekleri kişileri daha kolay seçebiliyorlar. Bu durum bayan ya da erkek fark etmeksizin söz konusu oluyor. Dolayısı ile bizim size önerimiz her şeyin öncesinde kalabalık ama içerisinde gerçek kullanıcıların bulunduğu sohbet sitelerini seçmeniz yönünde.

 

Kızlarla Sesli Sohbet

Kızlarla Sesli sohbet, hem kızların hem de erkeklerin sıkılgan, bunalmış, yorgun hallerinden kurtulmaları adına büyük öneme sahip. İnternetten kızlarla konuşmak ve özgürce sohbet edebilmek adına dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise sohbet edeceğiniz kızların 18yaşından büyük olmalarının gerekliliği. Bu noktada sizler için bunu biz sağlıyor ve sohbet odalarımıza 18 yaşından küçüklerin girmesine izin vermiyoruz. Aynı zamanda sizin de kızlarla sohbet için aramıza katılmak adına herhangi bir üyelik ücreti vermeniz gerekmiyor. Hatta üye olmanız, sohbete başlamak için şifre girmeniz dahi gerekmiyor. Ancak bunu sizlere biz öneriyoruz. Çünkü tam güzel bir sohbete başlamışken bağlantı sorunu yaşayabilirsiniz veya elektrikleriniz kesilebilir. Yeniden giriş yaptığınızda sizin nickinizi bir başkasının almış olma olasılığının önüne geçebilmek adına nicklerinizi şifrelemeniz sizin için sağlıklı. Sohbet odaları içerisinde samimi, saygılı, seviyeli ancak sıcak sohbetleri her zaman bulabilirsiniz. Kim bilir belki de bu sohbetler sırasında hayatınızın aşkını, gelecekteki eşinizi bulabilirsiniz. Kim bilir belki de can dostunuzla sohbet odaları içerisinde tanışır ve sonrasında hayatınızın akışını onun verdiği öğütler doğrultusunda şekillendirebilirsiniz. Pek çok insan internetten tanışılan kişilere güvenilmemesi gerektiğini dile getirirken, kendisinin de internet ortamında bulunduğunu unutuyor. Ve ne yazık ki sadece internet ortamında değil, en yakınımızda bulunan insanlara dahi güvenemiyoruz. Ancak bu noktada sohbet siteleri bizlere şu şekilde bir avantaj sağlıyor: karşımızdaki insan yüzümüzü görmediği ve bizi tanımadığı için bize kelimenin tam anlamı ile olduğu gibi davranıyor. Bu da bizim ona güvenip güvenemeyeceğimiz konusunda bize yol gösteriyor. Herkesle dost olmak zorunda da değiliz ayrıca. Bazen aşk; bazen ise gel geç sohbetler edebileceğimiz insanlara da ihtiyacımız bulunuyor çünkü. Tam da bu noktada internetten kızlarla konuşmak bulunmaz bir fırsat gibi..

Yazar : İsYanN
11 Kas Ctesi 21:55
22 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder


POPÜLER YORUMLAR