135Kişi Sohbet Ediyor

Ücretsiz üyeliksiz sesli Chat siteleri

Sohbet kanallarının yani Mirc’in Türkiye2deki kullanıcılarla tanışması yaklaşık olarak 1990’lı yıllara rast gelmektedir. Mirc ilk çıktı zamanlardan bu zamanlara kadar sürekli kendini yenilemeye de devam etmektedir. Hatta günümüzde geçtiğimiz şubat ayında yeni güncellemesini alarak 7.49 versiyonuna geçmiştir. İlk zamanlar çok popüler olan bu sitelerde canlı radyolar ve istek parçalarını çalan birileri yoğun katılımlı sayfalar. Telefonların henüz kontörlü olduğu faturalı telefon kullanılmayan bu yıllarda Mirc kelimesi ile tanıştık. Sms ile Mirc’e gelsene diye bir mesaj geldiğinde ya da çaldırıp kapatıldığında insanlar anlardı ki sohbet kanallarına bağlanırdı. İnternet tabii ki hızlı değildi 56 k modemlerin ve yavaş bağlantıların normal olduğu zamanlarda sohbet kanallarında Ücretsiz üyeliksiz sesli Chat siteleri imkanı belki daha keyifli olabilirdi.

Eski sohbetler muhabbetler sadece sohbet kanallarında değil evlerde arkadaşlıklarda da aynı şekilde devam etmekte. Eski dostlukların bu alanlarda da azaldığı görülmektedir. Bunun nedenlerinden bir tanesi temizlik yalınlık sadelik etrafında farklı ilave edilen süsleme hayatların artması insanların birbirine ihtiyacının kalmaması ve apartman arasında alt komşumuza çok işimiz düşmemesi karşı komşunun kim olduğunu öğrenmekte ihtiyacın bulunmaması gibi etkenler birazda olsa etki etmektedir. Belki çok daha fazla madde sıralanabilmektedir.

Yine de bu dünyanın daha yaşanılır bil yer olması için üzerimize düşeni yapmak gereklidir. Bu anlamda başkalarının soyut bir hayatı tercih etmesine inat daha sosyal ve daha mutlu bir hayatın olması için üzerimize düşeni fazlasıyla yapmak gereklidir. Sohbet kanallarında bulunan insanlarda sizi bu güzelliğinizde kendine düşen payı alacaktır. Siz güzel duygularınızı karşınızdaki kişiye yansıttığında mutlaka onlarda size güzel duygularla cevap verecektir. Sohbet ederken bu önemli bir ihtiyaçtır. Ücretsiz üyeliksiz sesli Chat siteleri kanallarında her türlü ihtiyaca uygun sayfalar bulunmaktadır. Sizin bu sayfalarından yararlanmanız için çok bir şey yapmanıza ihtiyaç bulunmaz. Ücretsiz olarak sunulduklarından sizin bu deneyimi kullanmanız için internet bağlantınızın olması yeterlidir. Bu platformlara mobil üzerinden de bağlanılabiliyor. Chat sayfalarına erişmek için çok farklı yöntemler bulunur. İster web ortamından ister mobilden tabletten, canlı sohbetlere bağlanabilirsiniz. Sohbet kanallarına bağlanmakta ücretsiz olarak sunulur.

Yazar : ~`KàRàM.x!
19 Tem Salı 17:33
21 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar